Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Кърджали, Възрожденци
92 000 €
179 936.36 лв.

(1 260 €, 2 464.35 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:06 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 42 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Имот номер 2500
Продава се двустаен апартамент, ново строителство, в гр.Кърджали, кв. Възрожденци. Състои се от входно антре, всекидневна с кухненски кът, просторна спалня, баня с тоалетна и голяма тераса. Жилището е с прекрасна гледка към града, след ремонт и се продава напълно обзаведено. Разположено е на 6-ти последен етаж, в сграда с постоянно работещ асансьор. Намира се в централната част на кв. Възрожденци, в близост до магазини и спирка на градския транспорт.
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0882389893

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ДРИЙМИ ХОУМ
0882389893
ДРИЙМИ ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
dreamyhome.imot.bg
Адрес:
област Кърджали, гр. Кърджали, жк. Възроженци, бул. Христо Ботев 67
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Кърджали, Възрожденци
Обява: 1b177857681343550

92 000 €
179 936.36 лв.
История на цената
(1 260 €, 2 464.35 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Кърджали, Възрожденци

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност